UNIKÁTNÍ ŠKOLENÍ NA MÍRU: Jak splnit snadno legislativu pro novostavby od roku 2022? 

Unikátní školení ušité na míru přímo vaší praxi (nejen) pro developery. Od 1.ledna 2022 se zpřísnily podmínky na výstavbu nových budov. Máme pro Vás jedinečnou možnost školení na míru přímo pro Vaši praxi. Provedeme Vás změnami a ukážeme v souvislostech, jak navrhovat budovy podle platné legislativy, úsporně a s co nejnižšími investičními náklady. Vše si vyzkoušíte přímo na vašem reálném projektu, který spolu projdeme a navedeme Vás, jak snadno a efektivně splnit nové požadavky bez zbytečných nákladů navíc.

Jak navrhovat nové budovy po roce 2022 – nZEB ve zkratce

Během dvou hodin Vám na interaktivním webináři přehledně představíme, jak se od 1. 1. 2022 zpřísnily legislativní požadavky na výstavbu nových budov, co to znamená již pro samotný počáteční návrh budovy a jak vyřešit energetickou náročnost budovy. Webinář připravil náš lektor, který se přímo podílel na přípravě nové vyhlášky – informace přímo od zdroje!

nZEB v kostce pro stavitele

Od roku 2022 vstupuje v platnost nová legislativa, která klade důraz na zodpovědné a udržitelné stavění nových budov s téměř nulovou spotřebou tzv. nZEB (nearly zero energy buildings). Přijďte na náš webinář ZDARMA!